Vzdělávaní METIS

Vzdělávání Metis bylo založeno roku 1990 Ing. et Bc. Lenkou Štichauerovou, která ji úspěšně řídí po celou dobu její existence. Firmu založila po mnohaleté zkušenosti s lektorskou činností s úmyslem poskytovat kvalitní vzdělávání firmám po celé České republice, vzdělávat jejich zaměstnance pracující v různých oborech.

Tato myšlenka zůstala hlavním cílem Vzdělávaní Metis dodnes. Nabízíme kurzy zaměřené na cizí jazyky (angličtinu, němčinu, ruštinu, španělštinu, francouzštinu, polštinu, italštinu i čínštinu), výuku češtiny pro cizince, výuku počítačových kurzů zaměřených na různé počítačové programy (od softwarů určených pro běžnou kancelářskou práci až po práci s CAD softwarem a dalšími odbornými programy), kurzy takzvaných měkkých a tvrdých dovedností. Zabezpečujeme kompletní firemní vzdělávání téměř ve všech oborech. Kurzy připravujeme přesně na míru dle konkrétních požadavků jednotlivých obchodních partnerů. Vždy se u nás setkáte s profesionálním a maximálně vstřícným přístupem.

Máme bohaté zkušenosti s výukou různých typů kurzů, které jsou vždy vedeny lektory, kteří jsou špičkovými odborníky v daném oboru a kurzy tedy mají vysokou odbornou i pedagogickou úroveň.

V současné době zajišťujeme především zpracování projektů a žádostí pro čerpání finančních prostředků z fondů EU a jejich následnou realizaci, což umožní firmám získat plně dotované vzdělávání jejich zaměstnanců. Zajišťujeme dotované kurzy nejen po stránce lektorské, ale kompletně, tedy i po stránce administrativní.

Kvalitu námi odvedené práce potvrzují zejména naše reference. Mezi naše absolventy patří například lektoři Univerzity Pardubice a zaměstnanci společností DACHSER Czech Republic a.s., Aquapalace Hotel Prague; Sostaf s.r.o., Messer Technogas s.r.o., ČEZ a.s., Hotel Hilton a.s., Česká spořitelna a.s., Schiedel a.s., Dřevotvar družstvo, Komerční banka, COOP Jednota spotřební družstvo Hlinsko, Auto Kelly a.s., BOHEMIA CARGO, s.r.o., Aquapalace Hotel Prague, CPOS s.r.o., Sev.en EC, a.s. (dříve Elektrárna Chvaletice a.s.), EURONA s.r.o., Kultura města Mladá Boleslav a.s., GASTRO-ZOO s.r.o., EUROVIA CS, a.s., HJ-SOFT, s.r.o., Kongres hotel Jezerka s.r.o., Mias OC, spol. s r.o., AKCIM a.s. Panorama hotel, 3P, spol. s r.o., TransPlus (Česko) s.r.o., AUTO KP PLUS, s.r.o., Bytservis, spol. s r.o., Complete Internet Services, s.r.o.,  CPOS s.r.o., Davona s.r.o., INTERMEZZI s.r.o.,  KOVAZ s.r.o., MUZEUM ČOKOLÁDY a MARCIPÁNU o.p.s.,NEKTON – Vrňata, s.r.o., NORMSERVIS s.r.o., PALI, s.r.o., VIBROM spol. s.r.o., AH-Bohemia s.r.o. a mnoho dalších.

Jelikož zajišťujeme kvalitní vzdělávání po celé České Republice, máme i naše pobočky rozmístěné tak, abychom zajistili bezproblémový chod vzdělávání kdekoli na tomto území.

 

Zásady ochrany osobních údajů

Webové stránky, na kterých se právě nacházíte, jsou spravovány společností Ing. et Bc. Lenka Štichauerová, Vzdělávání Metis (IČ 11062509). Ve Vzdělávání Metis dbáme na ochranu osobních údajů v souladu s platnou a účinnou legislativou, kterou od 25. 5. 2018 představuje zejména nařízení EU 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, zkráceně „GDPR“), které je v České republice doplněno doprovodným zákonem o zpracování osobních údajů.