727 867 810
podpora@vzdelavanimetis.eu

O nás

Dlouholeté zkušenosti s tvorbou vzdělávacích programů

Vzdělávaní METIS

Vzdělávání Metis bylo založeno roku 1990 Ing. et Bc. Lenkou Štichauerovou, která ji úspěšně řídí po celou dobu její existence a osobně dohlíží na kvalitu poskytovaného vzdělávání, je autorizovanou osobou MŠMT a garantem akreditovaných kurzů. Firmu založila po mnohaleté zkušenosti s lektorskou činností s úmyslem poskytovat kvalitní vzdělávání firmám po celé České republice, vzdělávat jejich zaměstnance pracující v různých oborech. 

Hlavní myšlenka, spojená s cílem Vzdělávání Metis, o poskytování kvalitního vzdělávání pro firmy zabývající se různým odvětvím, je dodnes stejná.

Rozmanitá nabídka kurzů, ze které si jistě dokáže vybrat každý podnik, se skládá z kurzů cizích jazyků, kde vládne výuka angličtiny a němčiny, ale dokážeme zároveň zabezpečit výuku ruského, španělského, francouzského, polského, italského, i čínského jazyka, nebo také češtiny pro cizince. Kromě jazykových kurzů zajišťujeme také odborné kurzy pro různá odvětví, výuku počítačových kurzů (zaměřit se můžeme na jakékoli programy a funkce), a dále tzv. kurzy měkkých a tvrdých dovedností. Jsme hrdými držiteli akreditace pro odborné kurzy, proto se na nás můžete obrátit se zpracováním i realizací odborných akreditovaných kurzů např. kurz manažerských dovedností nebo čtení technických výkresů apod.

Všechny kurzy sestavujeme na základě konkrétních požadavků a přání našich obchodních partnerů. Náš profesionální tým jedná s klientem vždy s naprosto maximálně vstřícným přístupem. Tento tým pro kurz zabezpečuje odborníky na dané téma, takže výuka je vedena pouze špičkovými lektory na daný obor, a klient se může spolehnout na vysokou odbornou i pedagogickou úroveň.

V současné době se zabýváme především zpracováním projektů a žádostí pro čerpání finančních prostředků z fondů EU a realizací dotovaného vzdělávání. Dotované kurzy zajišťujeme nejen po stránce lektorské, ale kompletně i po stránce administrativní.

Mezi naše absolventy patří například lektoři Univerzity Pardubice a zaměstnanci společností M.Preymesser logistika, spol. s.r.o., Komerční banka, a.s., HANKA MOCHOV s.r.o., Lázně Libverda a.s., CHOZE s.r.o., Wellness Hotel Lužan a.s., PROFI-UNION s.r.o., Texla a.s., Lynax s.r.o., Biopekárna Zemanka s.r.o., OBAL CENTRUM s.r.o., Medokomerc s.r.o., JABA MONTÁŽE s.r.o., Westiform s.r.o., DACHSER Czech Republic a.s., V&W Europack s.r.o., Aquapalace Hotel Prague; Sostaf s.r.o., Messer Technogas s.r.o., ČEZ a.s., Hotel Hilton a.s., Česká spořitelna a.s., SKALEX-PLAST s.r.o., Schiedel a.s., Dřevotvar družstvo, Komerční banka, COOP Jednota spotřební družstvo Hlinsko, Auto Kelly a.s., BOHEMIA CARGO, s.r.o., Aquapalace Hotel Prague, Sev.en EC, a.s. (dříve Elektrárna Chvaletice a.s.), EURONA s.r.o., Kultura města Mladá Boleslav a.s., GASTRO-ZOO s.r.o., EUROVIA CS a.s., HJ-SOFT, s.r.o., Kongres hotel Jezerka s.r.o., Mias OC, spol. s.r.o., TransPlus (Česko) s.r.o., AUTO KP PLUS, s.r.o., Bytservis, spol. s.r.o., Complete Internet Services, s.r.o.,  CPOS s.r.o., Davona s.r.o., INTERMEZZI s.r.o.,  MUZEUM ČOKOLÁDY a MARCIPÁNU o.p.s., NEKTON – Vrňata, s.r.o., NORMSERVIS s.r.o., PALI s.r.o. , KODAP s.r.o., AFC Servis DC a.s., VIBROM spol. s.r.o., AH-Bohemia s.r.o. a mnoho dalších.

Jelikož zajišťujeme kvalitní vzdělávání po celé České republice, máme i naše pobočky rozmístěné tak, abychom zajistili bezproblémový chod vzdělávání kdekoli na tomto území.

Podmínky trhu se nepřetržitě mění, rychlé tempo změn a vývoje způsobuje, že dovednosti i znalosti potřebují udržet tempo s aktuálním vývojem. V zájmu vedení firem je usilovat o neustálý rozvoj dovedností a znalostí zaměstnanců prostřednictvím investic do jejich dalšího vzdělávání, aby byli schopni na probíhající změny pohotově reagovat, což přináší firmě, která si toto uvědomuje, nespornou konkurenční výhodu.

Zásady ochrany osobních údajů

Webové stránky, na kterých se právě nacházíte, jsou spravovány společností Ing. et Bc. Lenka Štichauerová, Vzdělávání Metis (IČ 11062509). Ve Vzdělávání Metis dbáme na ochranu osobních údajů v souladu s platnou a účinnou legislativou, kterou od 25. 5. 2018 představuje zejména nařízení EU 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, zkráceně „GDPR“), které je v České republice doplněno doprovodným zákonem o zpracování osobních údajů.

Naše vybrané kurzy

Kvalitu námi odvedené práce potvrzují zejména naše reference. Mezi absolventy našich vzdělávacích kurzů patří zaměstnanci nejrůznějších firem z mnoha oborů činnosti.

Přečíst více
Dotované vzdělávání
Akreditované kurzy MŠMT a MP
Jazykové kurzy
Počítačové kurzy
Manažerské kurzy
Gastronomické kurzy

Působíme po celé České republice

A jelikož zajišťujeme kvalitní vzdělávání po celé České republice, máme i naše pobočky rozmístěné tak, abychom zajistili bezproblémový chod vzdělávání kdekoli na tomto území.
V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Napište nám

Naše reference

Pokud byste rádi zjistili jak je na tom naše společnost s referencemi podívejte se na naše reference, také nám můžete napsat.

Kurzy na míru

Odborné akreditované kurzy, širokou škálu jazykových kurzů od výuky angličtiny a němčiny až po španělštinu, francouzštinu a další jazyky, manažerské kurzy, kurzy komunikace a kurzy strategického řízení a další odborné kurzy , dle zaměření jednotlivých firem. Kurzy jsou vždy ušité na míru potřebám klienta.

Zkušenosti

Máme bohaté zkušenosti s výukou různých typů kurzů, které jsou vždy vedeny lektory, kteří jsou špičkovými odborníky v daném oboru a kurzy tedy mají vysokou odbornou i pedagogickou úroveň.

1000
a více uskutečněných kurzů
400
a více proškolených společností
Kurzy jsou vždy ušité na míru potřebám klienta. Zpracováváme projekty a žádosti pro čerpání finančních prostředků na vzdělávání z fondů EU, zajišťujeme realizaci dotovaných odborných či jazykových kurzů. Vzdělávání Metis zabezpečuje kompletní firemní vzdělávání na základě analýzy potřeb a požadavků klientů.