727 867 810
podpora@vzdelavanimetis.eu

O nás

Dlouholeté zkušenosti s tvorbou vzdělávacích programů

Vzdělávaní METIS

Vzdělávání Metis bylo založeno roku 1990 Ing. et Bc. Lenkou Štichauerovou, která ji úspěšně řídí po celou dobu její existence. Firmu založila po mnohaleté zkušenosti s lektorskou činností s úmyslem poskytovat kvalitní vzdělávání firmám po celé České republice, vzdělávat jejich zaměstnance pracující v různých oborech.

Tato myšlenka zůstala hlavním cílem Vzdělávaní Metis dodnes. Nabízíme kurzy zaměřené na cizí jazyky (angličtinu, němčinu, ruštinu, španělštinu, francouzštinu, polštinu, italštinu i čínštinu), výuku češtiny pro cizince, výuku počítačových kurzů zaměřených na různé počítačové programy, kurzy takzvaných měkkých a tvrdých dovedností. Zabezpečujeme kompletní firemní vzdělávání téměř ve všech oborech. Kurzy připravujeme přesně na míru dle konkrétních požadavků jednotlivých obchodních partnerů. Vždy se u nás setkáte s profesionálním a maximálně vstřícným přístupem.
Máme bohaté zkušenosti s výukou různých typů kurzů, které jsou vždy vedeny lektory, kteří jsou špičkovými odborníky v daném oboru a kurzy tedy mají vysokou odbornou i pedagogickou úroveň.

V současné době zajišťujeme především zpracování projektů a žádostí pro čerpání finančních prostředků z fondů EU a jejich následnou realizaci, což umožní firmám získat dotované vzdělávání jejich zaměstnanců. Zajišťujeme dotované kurzy nejen po stránce lektorské, ale kompletně, tedy i po stránce administrativní.

Mezi naše absolventy patří například lektoři Univerzity Pardubice a zaměstnanci společností DACHSER Czech Republic a.s., Aquapalace Hotel Prague; Sostaf s.r.o., Messer Technogas s.r.o., ČEZ a.s., Hotel Hilton a.s., Česká spořitelna a.s., Schiedel a.s., Dřevotvar družstvo, Komerční banka, COOP Jednota spotřební družstvo Hlinsko, Auto Kelly a.s., BOHEMIA CARGO, s.r.o., Aquapalace Hotel Prague, Sev.en EC, a.s. (dříve Elektrárna Chvaletice a.s.), EURONA s.r.o., Kultura města Mladá Boleslav a.s., GASTRO-ZOO s.r.o., EUROVIA CS, a.s., HJ-SOFT, s.r.o., Kongres hotel Jezerka s.r.o., Mias OC, spol. s r.o., AKCIM a.s. Panorama hotel, TransPlus (Česko) s.r.o., AUTO KP PLUS, s.r.o., Bytservis, spol. s r.o., Complete Internet Services, s.r.o.,  CPOS s.r.o., Davona s.r.o., INTERMEZZI s.r.o.,  KOVAZ s.r.o., MUZEUM ČOKOLÁDY a MARCIPÁNU o.p.s.,NEKTON – Vrňata, s.r.o., NORMSERVIS s.r.o., PALI, s.r.o., VIBROM spol. s.r.o., AH-Bohemia s.r.o. a mnoho dalších.
Jelikož zajišťujeme kvalitní vzdělávání po celé České republice, máme i naše pobočky rozmístěné tak, abychom zajistili bezproblémový chod vzdělávání kdekoli na tomto území.

Zásady ochrany osobních údajů

Webové stránky, na kterých se právě nacházíte, jsou spravovány společností Ing. et Bc. Lenka Štichauerová, Vzdělávání Metis (IČ 11062509). Ve Vzdělávání Metis dbáme na ochranu osobních údajů v souladu s platnou a účinnou legislativou, kterou od 25. 5. 2018 představuje zejména nařízení EU 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, zkráceně „GDPR“), které je v České republice doplněno doprovodným zákonem o zpracování osobních údajů.

Naše vybrané kurzy

Kvalitu námi odvedené práce potvrzují zejména naše reference. Mezi absolventy našich vzdělávacích kurzů patří zaměstnanci nejrůznějších firem z mnoha oborů činnosti.

Přečíst více
Dotované vzdělávání
Akreditované kurzy MŠMT a MP
Jazykové kurzy
Počítačové kurzy
Manažerské kurzy
Gastronomické kurzy

Působíme po celé České republice

A jelikož zajišťujeme kvalitní vzdělávání po celé České republice, máme i naše pobočky rozmístěné tak, abychom zajistili bezproblémový chod vzdělávání kdekoli na tomto území.
V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Napište nám

Naše reference

Pokud byste rádi zjistili jak je na tom naše společnost s referencemi podívejte se na naše reference, také nám můžete napsat.

Kurzy na míru

Odborné akreditované kurzy, širokou škálu jazykových kurzů od výuky angličtiny a němčiny až po španělštinu, francouzštinu a další jazyky, manažerské kurzy, kurzy komunikace a kurzy strategického řízení a další odborné kurzy , dle zaměření jednotlivých firem. Kurzy jsou vždy ušité na míru potřebám klienta.

Zkušenosti

Máme bohaté zkušenosti s výukou různých typů kurzů, které jsou vždy vedeny lektory, kteří jsou špičkovými odborníky v daném oboru a kurzy tedy mají vysokou odbornou i pedagogickou úroveň.

1000
a více uskutečněných kurzů
400
a více proškolených společností
Kurzy jsou vždy ušité na míru potřebám klienta. Zpracováváme projekty a žádosti pro čerpání finančních prostředků na vzdělávání z fondů EU a zajišťujeme následnou realizaci plně dotovaných odborných či jazykových kurzů. Vzdělávání Metis zabezpečuje kompletní firemní vzdělávání na základě analýzy potřeb a požadavků klientů.